Sports

 

Valdemārpils vidusskolas sporta zāles darba laiki apmeklētājiem vakaros

 

Pirmdiena                    18:30 – 22:00

Otrdiena                       18:30 – 22:00

Trešdiena                     17:00 – 18:30

                                        20:00 – 22:00

Ceturtdiena                 17:30 – 21:00

Piektdiena                    17:00 – 22:00

Sestdiena                      11:00 – 17:00

Svētdiena         pēc pieraksta – 28 710 190 Vitālijs Odzelevičs

 

Skolniekiem līdz 6.klasei sporta zāle līdz 20:00;

Otrdienās volejbols pieaugušajiem + vsk.;

Trešdienās no 17:00 vispārējā fiziskā sagatavotība 3. – 6. klasei; no 20:00 sporta zāle pārējiem apmeklētājiem;

Ja sporta zālē nav apmeklētāju, beidzam darbu stundu agrāk. 

 .

 

 Sporta zāles noslogojuma grafiks 2014./2015.m.g pieejams šeit:

 

Valdemārpils sportistu sasniegumi dažādos sporta veidos:

Kanoe airēšana un smaiļošana

Dagnis Iļjins: Rezultāti

2014.g.- PČ 13.vieta C1 1000m
2014.g. EČ U-23 9.vieta C1 1000m, 11.vieta C1 500m

 Arvis Iļjins: Rezultāti

2014.g. – EČ U-23 14.vieta C-1 200m

2014.g. – LČ junioru un U-23 vecuma grupā -  1.vieta 1000m

Dāvis Iļjins: Rezultāti

2014.g. – LČ junioru grupā – 1.vieta 1000m

2014.g. – EČ junioru konkurencē - 14.vieta C-1 1000m

2014.g. - Pasaules Olimpiskās cerības sacensībās kanoe airēšanā vieniniekos 200m distancē ieguva 2.vietu, bet 500m distancē 3.vietu. Eiropas junioru čempionātā kanoe vieniniekos 1000m distancē ieguva 14.vietu.

Rahmats Stromanis: Rezultāti

2014.g. – LČ  izcīnīja divas zelta medaļas, startējot kanoe airēšanā četriniekiem 200 m un 4x200 m stafetē.

Arnolds Kudrjavcevs: Rezultāti

2013.g. – EČ junioriem un U-23 200m – 4.vieta; 1000m – 14.vieta

(Talsu novada smaiļošanas un kanoe airēšanas treneris; Z. Zujevs

Telefons  29149718)

Vieglatlētika

Madara Palameika:  Rezultāti

2014. gada jūnijā divas reizes laboja Latvijas rekordu, sākumā to uzlabojot līdz 64,86 m, pēc

tam — 66,15 m.

 2013.g. – PČ – 27.vieta

XXX 2012 Londona Olimpiskās spēles -  Vieglatlētika šķēpmešana 8.vieta

Šaušana

Edžus Bumbieris: Rezultāti

2014.g. – LČ medību šaušanā – 1.vieta

Kikbokss

Elvis Jansons: Rezultāti

2014.g. – PČ kikboksā junioriem un kadetiem -  „K-1” disciplīnā – bronzas godalga

Baskatbols

Rihards Lomažs: Rezultāti

2014.g. – EČ Latvijas U-18 basketbola valstsvienība – izlases līderis