Apkaimes iniciatīvu darbnīca

Sveicināti!

Jau informēju, ka 7. un 14. maijā 10.00 dažādās Talsu novada vietās paredzētas iedzīvotāju fokusa grupas/ideju darbnīcas, kur ikviens aicināts piedalīties, lai kopīgi noteiktu Talsu novada prioritātes.
Precizēta informācija: fokusa grupa Talsos (Talsu novada muzejā) notiks 14. maijā 10.00 (nevis 7. maijā, kā sākotnēji bija plānots).
Tātad 7. maijā aicinām uz fokusa grupām: Dundagā – Dundagas pilī, Sabilē – Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrā, kur tiksies Sabiles pilsētas un Abavas pagasta iedzīvotāji, Valdemārpilī – Valdemārpils izstāžu zālē, kur aicināti Valdemārpils pilsētas, Lubes, Īves un Ārlavas pagasta cilvēki, Laucienē – Laucienes kultūras namā, kur tiksies Laucienes, Ķūlciema un Balgales pagastu iedzīvotāji.
 
Savukārt 14. maijā 10.00 esat laipni gaidīti uz fokusa grupām: Talsos – Talsu novada muzejā, Stendē – Stendes Tautas namā, kur tiksies Stendes pilsētas, Virbu un Strazdes pagasta ļaudis, Rojā – Rojas kultūras centrā, kur tiksies Rojas, Kolkas un Mērsraga pagasta iedzīvotāji, Pastendē – Pastendes kultūras namā, kur aicināti piedalīties Lībagu, Valdgales, Ģibuļu, Laidzes un Vandzenes pagasta iedzīvotāji.

Kopīgais Talsu novada iedzīvotāju forums paredzēts 4. jūnijā 10.00 Talsu 2. vidusskolā. Tajā kopīgiem spēkiem, tiks radītas jaunas receptes – rīcības piecās jomās: kopiena un izglītība, veselība un drošība, mājoklis un vide, uzņēmējdarbība, sadarbība. Talsu novada iedzīvotāju foruma laikā plānots radīt jaunas rīcības, piemērotas mūsdienu mainīgajiem apstākļiem, kas tendētas uz novada kopējo attīstību, nodrošinot arī katras teritorijas vajadzību īstenošanu.

Cieņā

Inita Fedko
​Talsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja
Mob. tel.: 26663732