Pankūku nedēļa

Arī mūsu pusē PANKŪKU NEDĒĻA!

20.NOVEMBRĪ
VALDEMĀRPILS 

Pirmais kopīgais brokastu galds “garšas pietura” visiem pilsētas iedzīvotājiem – draugiem, radiem, kaimiņiem un kolēģiem.

Idejas autores Karīna Leinberga – Lemberga un Maira Indriksone aicina katram mājās sacept savas mīļākās pankūkas, liekot tās uz šķīvja un ņemot līdzi kopā ar ievārījumu, krējumu, medu vai ogu mērci ar ko tradicionāli tās tiek ēstas ģimenē. Kopā veidosim bagātīgāko brokastu galdu no visdažādākajām pankūkām, apvienojot daudzveidīgas garšas, senas tradīcijas un mīļus ģimenes stāstus.

Pasākuma laikā aicināsim katru ģimeni dalīties ar savu labāko pankūku recepti, to ierakstot kopīgā Valdemārpils recepšburtnīcā, savukārt drosmīgākajiem būs iespēja izmēģināt rcepšu lasīšanas prasmi vecajā drukā.

Uzaicināsim viens otru uz svētdienas kopējām brokastīm, lai baudītu tās kopā.
Brokastu sākums plkst. 10.00.
Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni:
Karīna +371 29255837 vai Maira + 371 28381814, lai varam saplānot visiem sēdvietas.

https://www.facebook.com/es.gatavoju
https://www.facebook.com/zieduakcents

18., 19., 20 un 25., 26., 27. NOVEMBRĪ
NOGALE

Sāļās un saldās pankūkas visām gaumēm Lauku sēta/mini zoo Lāčplēši (Elita Rumba).
Iespēja apskatīt Mini Zoo, kā arī savām acīm ieraudzīt īsto Rīgas atslēgu.

26. un 27. NOVEMBRĪ
VALDEMĀRPILS

26. un 27. novembrī, Valdemārpilī garšu un sajūtu piedzīvojumā aicinās Mājas kafejnīca “Es gatavoju ar Akcentu”. Jau otro reizi tapis unikāls projekts, kas piedāvās nestandarta pieeju kafejnīcas būtībai – apmeklējuma laikā būs iespēja nokļūt vēl nebijušā apzinātā sajūtu piedzīvojumā, lai pārliecinātos cik akcentēta ir mūsu ikdienišķā pasaule. Liekot lietā visas piecas maņas – ieklausīties, vērot, sasmaržot, sajust un izgaršot, viesiem 3h laikā būs iespēja baudīt 3 kārtu maltīti ar nelieliem garšu akcentiem, kur galvenā loma būs piešķirta pankūkām.

Pieklusinātā gaisotnē, viesus sagaidīs un ar saviem garšu stāstiem dalīsies – ēdienu autore Karīna Leinberga – Lemberga, desertu meistare Ieva Eizenberga, radoša personība un ziedu veikala saimniece Maira Indriksone un Diāna Baumane, kas ar ziedu acīm ļaus ieskatīties nākotnes vīzijā.

Mājas kafejnīca “Es gatavoju ar Akcentu” piedāvās aizraujošu ceļojumu, sajūtu un garšu apzinātai baudīšanai – piešķirot vēl nebijušus akcentus tik zināmajām pankūkām, kombinējot tās ar produktiem, kas izauguši mūsu dārzos vai ir sastopami tepat mums apkārt pie vietējiem mājražotājiem vai lauku labumu bodītēs.

Apmeklētājiem uz vietas garšu meistarklasē būs iespēja radīt mīļdāvaniņu, noformējot to kā skaistu Ziemassvētku dāvaniņu, iegādāties dabīgus skrubīšus, medu, tējas, vaska sveces, rokdarbnieču rakstainās zeķes vai vietējo amatnieku darinājumus.

Sajūtu ceļojumā dosimies 26. un  27. novembrī plkst. 17.00, noteikti jāveic rezervācija un būs jāieplāno vismaz 3h. Klauvē un piesakies pa tālruni: +371 29255837. Enerģijas apmaiņai dalības cena 27 EUR no personas.

https://www.facebook.com/es.gatavoju
https://www.facebook.com/zieduakcents

27. NOVEMBRĪ
TIŅĢERES MUIŽA  https://www.facebook.com/Tingeresmuiza

Tiņģeres muižā 1.Adventē smaržos pēc pankūkām, kuras varēs iegādāties muižas tējnīcā, un būs iespēja radoši darboties grafikas darbnīcā (linogriezums), darināt nelielas dāvaniņas Ziemassvētkiem, iemācīties seno pupu sēšanas spēli un pagatavot to sev līdzi ņemšanai!