Pludmales svētki 2019

Nu ko vai esat gatavi vasaras gaidītākajam notikumam “Pludmales svētki 2019”? Šogad mēs jums esam sarūpējuši interesantu pasākumu ar interesantiem uzdevumiem gan lieliem, gan maziem, gan sportistiem, gan tiem, kas ar sportu ir uz “Jūs”.
Mūsu pludmales svētki norisināsies šā gada 17. augustā, Sasmakas ezera pludmalē un sāksies jau 06.00 no rīta, kad agrie rīta putniņi centīsies noķert pa kādai zivtiņai un pacīnīties par noderīgām copes balvām, ko būs sagādājis veikals “PANDA ZOO”
Tā kā ierasts, ja makšķernieks iet gulēt, tad cits tikai ceļas, mēs plkst. 10.00 jums esam sarūpējuši rīta rosmi ar boksa elementiem, ko vadīs mūsu pašu vietējais puisis Elvis Jansons. Neuztraucieties, nevienam pāri netiks darīts.
Kad muskuļi būs daudz maz iesildīti, no plkst. 12.00 visi laipni gaidīti piedalīties netradicionālajās sporta spēlēs, kurās garantējam, ka būs jautri.
Tā pat plkst. 12.00 visi bērni gaidīti uz velosipēdu veiklības stafeti. Lūdzam gan ņemt līdzi savus velosipēdus, bet ja nebūs savs, mēs iedosim. Protams, ka mēs visi esam savā ziņā bērni, tāpēc vecuma ierobežojums ir līdz 14 gadiem (ieskaitot).
No plkst. 14.00-16.00 varēs aplūkot bezceļu radio vadāmo mašīnu paraugdemonstrējumus. Būs interesanti!
Kā gan bez futbola… plkst. 14.00 futbols 5 vs 5. Dalības maksa 15 euro no komandas. Arī futbolā būs noderīgas balviņas no veikala AD Baltic.
Pulksten 15.00 bērni varēs nolikt malā savus velosipēdus un doties jautrā piedzīvojumā ar pārsteiguma tēliem.
Pulksten 16.00 būs laiks spēcīgajiem pasākuma apmeklētājiem. Talsu spēka atlēti būs parūpējušies par to, lai ikviens spētu pārbaudīt savus spēkus spēka stafetē un pacīnīties par iespaidīgu balvu- 100 l degvielas degvielas uzpildstacijā “Lateva”.
Kā gan pludmales svētki būtu iedomājami bez ūdens atrakcijām.. plkst. 16.00 visi laipni aicināti pa 3 piedalīties tautas laivu sacensībās un censties noķert savu vilni, lai iegūtu sev un savai komandai lielisku atpūtu atpūtas mājiņā un laivu nomu visas dienas garumā no SIA Jaundzirnieki.
Sēžot airējot laivā ir viena lieta, bet stāvot uz SUP dēļa un airējot pavisam kas cits. SUP dēļu sacensības plkst. 17.00 ar iespēju saņemt dāvankarti SUP dēļu nomai no Wallegroup.
Jautrība ūdenī arī ar šo vēl nebeigsies. Plkst. 18.00 virves vilkšanas sacensības ūdenī. Komandā 3 cilvēki. Iespēja tikt pie pirts apmeklējuma kempingā Ezermala.
Pulksten 18.00 arī sāksies pēdējais Valdemārpils kausa izcīņas posms strītbolā, kurā komandas cīnīsies ne tikai par to, kura tiks kronēta par šī gada čempioni, bet arī par naudas balvām, ko sagādājusi SIA BALTIC CASTING AGENCY.
Nedaudz vēlāk pulksten 19.00 arī pēdējais Valdemārpils kausa izcīņas pludmales volejbolā posms, kurā līdzīgi kā strītbolā komandas cīnīsies ne tikai par čempiona titulu, bet arī naudas balvām, ko sagādājusi SIA KURLANDAUTO.
Pulksten 20.00 saldais ēdiens spēcīgākajiem-smagās automašīnas stumšana “Saslaukas stiprinieks”. Komandā 3 dalībnieki. Komandas sacentīsies par naudas balvām, ko sagādājusi Z/S Saslaukas.
Pulksten 22.00 katrs rādīsim ko protam uz deju grīdas- zaļumballe ar grupu Kurland (ieeja 4 euro).
Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt gardu zivju zupu, darbosies SUP noma, kā arī par gardiem burgeriem un atspirdzinošiem dzērieniem visas dienas un nakts garumā parūpēsies bārs Sound ‘n Soul.
Šobrīd visus lūdzam sākt grozīt laiku, lai pasākuma dienā mūs lutina vasarīgi laika apstākļi.
Ja vēlies uzzināt ko sīkāk seko līdzi mūsu facebook lapai vai instagrammā @sports_valdemarpili, vai sazinies ar mūsu sporta pasākumu organizatoru Elvi Jansonu (28341300, elvis.jansons@talsi.lv )